Deltas representantskap 2016-2020
Finn dine representanter
- Deltas hovedstyre
- Fylkesrepresentanter
- Yrkesorganisasjoner
- Representanter for medlemsorganisasjoner (MOer)
- Ung-representanter
Deltas hovedstyre
Leder
Lizzie Thorkildsen, KROKSTADELVA
1. nestleder
Trond Ellefsen, ÅLESUND
Region Nord
Bård Jakobsen, ANDENES (permisjon)
Odd Oskarsen, HAMMERFEST
Region Midt
Arnstein Wekre, LEVANGER
Region Vest
Marit Solheim, FØRDE
Region Sør-Vest
Thor Arne Thorkildsen, SONGDALEN
Region Sør-Øst
Elisabeth Langaas, SKOPPUM
Region Øst
Mette Vilhelmshaugen, NESODDTANGEN
Region Innlandet
Vibeke Bjørkeli, TORPA I NORDRE LAND
Ungrepresentant
Jim-André Andreassen, HARSTAD
Representant for yrkesorganisasjonene
Karina Sandnes, EIDE PÅ NORDMØRE
Representant for medlemsorganisasjonene
Tor Egelien, BÆRUM
Ansattrepresentanter
Else Marie Brodshaug, OSLO
Monica Deildok, OSLO
Fylkesrepresentanter
Finnmark
Odd Oskarsen HAMMERFEST
Troms
Lisa Normann Svanstrøm HARSTAD
Beate Ellefsrud Monsen HARSTAD
Nordland
Ann-Mari Jenssen STOKMARKNES
Brita Windstad Johnsen REINE
Mona Eilertsen BODØ
Nord-Trøndelag
Iren Myklebust STEINKJER
Frank Grydeland SPILLUM
Sør-Trøndelag
Gunnar Søberg TRONDHEIM
June Hermo SINGSÅS
Morten Opsahl MELANDSJØ
Møre og Romsdal
Trond Ellefsen ÅLESUND
Margrethe Longva HAREID
Trude Dragseth Marsteen KRISTIANSUND N
Sogn og Fjordane
Marit Solheim FØRDE
Norunn Helene Holmøy-Wang HORNINDAL
Hordaland
Kjersti Litleskare BERGEN
Robert Bergersen Skaar FYLLINGSDALEN
Eva Kvamme ULSET
Mette Bolkan NESTTUN
Rogaland
Susanne Mall Svendsen HAFRSFJORD
Tove Bruksås HAUGESUND
Elling Allendes KOPERVIK
Oddvin Næsse HAUGESUND
Vest-Agder
Thor Arne Thorkildsen NODELAND
Erna Halvorsen Hauan KVINESDAL
Wenche Murbræch FLEKKEFJORD
Aust-Agder
Cathrine Berge EYDEHAVN
Kari Anne Thorsland ÅSERAL
Telemark
Kirsti Skare KVITESEID
Ellen Årøen PORSGRUNN
Vestfold
Helle Natland LARVIK
Åse Hejdenberg NØTTERØY
Elisabeth Langaas SKOPPUM
Buskerud
Britt Nymoen NEDRE EGGEDAL
Tor Birger Jeppesen LIER
Gry Lilleås Christoffersen DRAMMEN
Akershus
Jonill Engesæter JESSHEIM
Yngve Trulsrud Vethe Ludvigsen GJETTUM
Therese Schrøder MOSS
Tone Holm SKEDSMOKORSET
Oslo
Nina Bøe SØRUMSAND
Roy Tore Nilsen EIDSVOLL
Elisabeth Rasmussen OSLO
Østfold
Ine Merete Kvitnes TISTEDAL
Venche Sandstad MOSS
Tone Lie Nilsen ROLVSØY
Hedmark
Nina Woll KIRKENÆR
Iver Harald Breisjøberg VÅLER I SOLØR
Oppland
Ingvild Merethe Bakken VINSTRA
Anita Grønhovd Karlsen SKREIA
Kari Braaten LILLEHAMMER
Yrkesorganisasjoner
Adminstrasjon og ledelse i Delta
Lina Steinsbekk TRONDHEIM
Aktivitørforbundet i Delta
Karina Sandnes EIDE
Ambulanseforbundet i Delta
Ola Yttre SKJÅK
Audiografforbundet
Håvard Ottemo Paulsen FROGNER
Brannforbundet i Delta
Trond Busterud KRISTIANSAND S
Delta Oppvekst
Jill Hellem BØNES
Delta Energi
Lena Johnsen Bunes STEINKJER
Fotterapeutforbundet
Inger M. Paulsen SANDEFJORD
Helsefagarbeidere i Delta
Jette Dyrnes TORØD
Helsesekretærforbundet i Delta
Gro Bengtson SKJÆRHALDEN
IT forbundet i Delta
Leila Langø SKI
Kirkeansatte
Tormod Lystrup DRAMMEN
Kost- og ernæringsforbundet
Arnt Richard Steffensen OSLO
Kulturforbundet
Benedicte Bjerke DRAMMEN
Lærernes Yrkesforbund
Svein Engebretsen ENEBAKK
Miljø og utvikling
Leif Kåre Solheim VEAVÅGEN
Norsk Ernæringsfaglig Forening
Michaela Getz, OSLO
Norsk Tannpleierforening
Hilde Aga SKIEN
Portørene
Leif Moen STAVANGER
Service & Drift - en yrkessammenslutning i Delta
Rune Berg LEKSVIK
Vernepleierforbundet
Bjørn Harald Iversen ANDEBU
Representanter for medlemsorganisasjoner (MOer)
Delta Hav
Elisabeth Borthen BERGEN
Delta Luftfart
Bjørn-Tore Mikkelsen BJØRNEVATN
It-forbundet
Frithjof Laupsa SØRUM
Norsk Toglederforening
Jens Heiberg OSLO
Ung-representanter
Delta Region Nord
Jim Andre Andreassen SØRVIK
Delta Region Midt
Melissa Jasmin Engen Ringsø TRONDHEIM
Delta Region Vest
Jarle Bjørgo Onarheim FYLLINGSDALEN
Delta Region Sørvest
Aina Storm TYSVÆRVÅG
Delta Region Sørøst
Caroline Regine Christina Arnesen TØNSBERG
Delta Region Øst
Synne Benedichte Antonsen OSLO
Delta Region Innlandet
Inger Lise Friis Opsahl NYBERGSUND